رضا پهلوی
رضا پهلوی: رژیم ایران سقوط می‌کند.. و ما مردم ایران با همه ملت‌ها در صلح خواهیم بود

شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه‌ای با مدیر مسئول نشریه «البلاد»: رژیم ایران سقوط می‌کند.. و ما مردم ایران با همه ملت‌ها در صلح خواهیم بود

شاهزاده رضا پهلوی: اعتراضات سراسر ایران را فراگرفته است

شاهزاده رضا پهلوی تایید کرد که اعتراضات در ایران، پس از آن که هر چند سال برگزار می شود، اکنون هر چند ماه برگزار می شود..وی افزود: مخالفان در گوشه و کنار کشور از شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد گرفته تا شهرها و روستاهای کوچکتر حضور دارند.

وی ادامه داد که ایرانی ها علیه رژیم روی آورده اند. زیرا آنها از مشکلات بی پایانی مانند فقر، فلاکت و ظلم رنج می برند، در زمانی که این رژیم منابعی را که باید خرج مردم ایران کند قربانی می کند.

شاهزاده رضا پهلوی: هدف رژیم ایران ایجاد خلافت شیعی است

 رژیم ایران به خاطر ایدئولوژی خود، دنیا را توهم می‌کند که پرونده هسته‌ای مهم‌ترین است، در حالی که مهم‌ترین مسئله، جاه‌طلبی‌های منطقه‌ای رژیم و تمایل به ایجاد خلافت شیعی است.

رضا پهلوی: رژیم ایران سقوط می‌کند.. و ما مردم ایران با همه ملت‌ها در صلح خواهیم بود

شاهزاده رضا پهلوی: رژیم ایران سقوط می‌کند.. و ما مردم ایران با همه ملت‌ها در صلح خواهیم بود

ولیعهد ایران اشاره کرد که رژیم ایران رفتار خود در قبال عربستان سعودی را تغییر نخواهد داد

این رژیم مدعی شد که، به دنبال قدرت برای پایان دادن به امپریالیسم بوده است،در حالی که او با حمایت از حوثی‌ها و حزب‌الله در لبنان و عراق و با حمایت از بشار اسد در سوریه، تلاش می‌کرد تا امپریالیسم وحشیانه را به شیوه‌ی خود اجرا بكند. با هدف بی ثبات کردن امنیت و ثبات منطقه است

ما ایرانی ها می خواهیم با همسایگان خود در صلح زندگی کنیم و با بحرینی ها، سعودی ها، اماراتی ها، کویتی ها و سایرین صلح می خواهیم.