کیت میدلتون

به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا، کیت میدلتون دوشس کمبریج، همسر شاهزاده ویلیام، باید از قوانین زیادی پیروی کند و از جمله نخوردن سیب زمینی است.

از زمان نامزدی و ازدواج با دوک کمبریج، شاهزاده ویلیام، کیت توسط طرفداران سلطنت به دلیل قوت، ظرافت و رفتار همیشه مثل یک شاهدخت عالی مورد ستایش قرار گرفته است.

علیرغم اینکه یک شاهدخت با مزایای خود است، دوشس کمبریج نیز محدود به یک لیست طولانی از قوانین سلطنتی است که باید رعایت کند.

به گفته دارن مک گرادی، سرآشپز سابق سلطنتی، دستورات عجیب زیادی وجود دارد که کیت میدلتون باید رعایت کند، یکی از عجیب ترین آنها این است که به دوشس کمبریج اجازه نمی دهد سیب زمینی بخورد.

مک گرادی، که از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۳ در کاخ باکینگهام به عنوان سرآشپز سلطنتی کار می کرد، به تلگراف اظهار داشت: «برای شام سیب زمینی، برنج و ماکارونی وجود ندارد».

سرآشپز سابق سلطنتی افزود كه ملکه الیزابت دوم، ملکه بریتانیا، کربوهیدرات ها را دوست ندارد، بنابراین مصرف آنها بر سر میز شام هر یک از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا کاملاً ممنوع است.

با این حال، گزارش های دیگر نشان می دهد که کیت میدلتون طرفدار ماکارونی و سیب زمینی است. اینکه هنگام جشن تولد شاهدخت شارلوت در سال ۲۰۲۰، دوشس کمبریج ماکارونی و سیب زمینی در خانه را پخت.