حمله خبرگزاری فارس به خانواده کیان پیرفلک
حمله خبرگزاری فارس به خانواده کیان پیرفلک

 خبرگزاری فارس به خانواده کیان پیرفلک حمله كرد

حمله خبرگزاری فارس به خانواده کیان پیرفلک

خبرگزاری فارس نوشته: پدر کیان پیرفلک امروز در ویدئویی مدعی شده است از مجاهد کورکور که در دادگاه برای او حکم اعدام صادر شده است شکایتی ندارد و از طرف دیگر گفت: نیروهای امنیتی به فرماندهی عیدی علیپور ماشین ما را به رگبار بستند و پسرم را به قتل رساندند.

خبرگزاری فارس افزود: نکته جالب اما این است که او که در لحظه وقوع حادثه در کنار کیان پیرفلک بود و شاهد عینی ماجراست بعد از گذشت ۵ ماه و مشخص شدن ابعاد پرونده حادثه ایذه و محکوم شدن یک نفر به اعدام به سخن آمد.

پدر کیان پیرفلک: هیچ شکایتی از مجاهد کورکور ندارم

در ویدئویی اعلام شده امروز، میثم پیرفلک، پدر کیان پیرفلک، کودکی اهل ایذه که در جریان اعتراضات به ضرب گلوله نیروهای امنیتی کشته شد، اعلام کرده است که هیچ شکایتی از مجاهد کورکوری، که به عنوان متهم اصلی در پرونده قتل پسرش معرفی شده، ندارد.

در روز جمعه ۱۸ فروردین، خبرگزاری قوه قضاییه اعلام کرده بود که حکم اعدام برای عباس کورکوری، مشهور به مجاهد کورکوری، صادر شده است که به عنوان متهم اصلی در پرونده قتل کیان پیرفلک محسوب می‌شود.

میثم پیرفلک در ویدئویی که منتشر کرده، اعلام کرده است که هیچ شکایتی از مجاهد کورکوری و مردم ایذه نداشته و نخواهد داشت. او با اشاره به خود و همسرش، گفته است که شخصا شاهد این بودند که نیروهای امنیتی، به فرماندهی عیدی علی‌پور، ماشین آنها را به رگبار بسته و خودشان را زخمی کردند و پسرش را به قتل رساندند.

کیان پیرفلک، کودکی ۹ ساله، در تاریخ ۲۵ آبان در جریان اعتراضات در شهر ایذه و در پی حمله نیروهای حکومتی به خودروی حامل او و خانواده‌اش کشته شد. در این حمله پدر کیان، یعنی میثم پیرفلک، نیز به شدت آسیب دید و به دلیل شدت جراحات و مصدومیت‌ها حدود چهار ماه در بیمارستان بستری بود.