وریا غفوری
حمایت شاهزاده رضا پهلوی از وریا غفوری: وریای باغیرت، حرف تو حرف ملت

شاهزاده رضا پهلوی با صدور پیامی از موضع وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال ایران، در پشتیبانی از اعتراض‌های مردمی حمایت کرد و از دیگر ورزشکاران ایرانی خواست که مانند او صدای اعتراضى مردم ایران باشند.

حمایت شاهزاده رضا پهلوی از وریا غفوری: وریای باغیرت، حرف تو حرف ملت

شاهزاده رضا پهلوی صبح روز جمعه ۳۰ اردیبهشت هنگام بازنشر پیام علی دایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال مردان ایران به همراه تصویری از وریا غفوری در لباس سنتی کردی شعار هواداران غفوری را تکرار کرد، نوشت: وریای باغیرت، حرف تو حرف ملت.

علی دایی روز پنجشنبه در پیامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از وریا غفوری حمایت کرد و در پیامی نوشت: ساکت کردن منتقد فقط و فقط پاک کردن صورت مسئله است. مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی هستند و باید به جای سرکوب، فکر اساسی برای حل مشکلاتشان کرد..

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه پیام خود ابراز امیدواری کرد که سایر ورزشکاران و هنرمندان ایرانی از اعتبارخود و تریبون‌هایی كه برای بلند کردن صدای اعتراض مردم ایران مانند وریا غفوری استفاده کنند.

وریا غفوری: حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند

وریای غفوری هفته گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی با اشاره به اعتراضات خیابانی اخیر در ایران گفت: من نمی‌دانم مسئولین شرمنده نمی‌شوند این موقعیت و وضعیت را می‌بینند؟.