ترفند اشرف حکیمی؛ تمام اموالش به نام مادرش است
ترفند اشرف حکیمی؛ تمام اموالش به نام مادرش است

ترفند اشرف حکیمی؛ در دادگاه طلاق، هبه ابوک همسر اشرف حکیمی متوجه شد که تقریباً هیچکدام از اموال او متعلق به او نیستند.

ترفند اشرف حکیمی؛ تمام اموالش به نام مادرش است

در حدود یک ماه پیش، رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند که مدافع مراکشی بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به تجاوز به یک زن ۲۳ ساله متهم شده است. این اتفاق در زمانی رخ داد که همسر و دو فرزند حکیمی برای سفر به دبی بودند.

بعد از این شکایت، هبه ابوک و اشرف حکیمی تصمیم گرفتند با توافق دو طرفه از یکدیگر جدا شوند. هبه ابوک، بازیگر اسپانیایی است که ۱۲ سال از مدافع پاری‌سن‌ژرمن بزرگتر است. او فقط دو میلیون دلار ثروت دارد که در مقایسه با ثروت نزدیک به ۲۵ میلیون دلاری همسرش چندان چشمگیر نیست.

بر اساس قوانین طلاق در دادگاه‌های فرانسه، سهم او از اموال حکیمی به ۸.۵ میلیون دلار می‌رسید، اما شرایط مطابق انتظار ابوک پیش نرفت، زیرا اشرف حکیمی تقریباً تمامی اموالش را به نام مادرش منتقل کرده بود!

ضربه سخت حکیمی به همسر سابقش

به گفته هبه، در زمان زندگی‌اش با اشرف، او آگاه نبود که مادر همسرش کنترل اموال خانوادگی را در اختیار دارد و همه چیز از جمله خانه، ماشین و جواهرات به وسیله‌ی او خریداری می‌شود. حکیمی ماهانه‌ی نزدیک به یک میلیون دلار از پاریسن‌ژرمن دریافت می‌کند و بخش قابل توجهی از این مبلغ مستقیما به حساب بانکی مادرش واریز می‌شود تا توسط او اداره و کنترل شود.