خامنه ای
با تصاوير؛ تسنیم پس از ویرایش توییت خامنه ای عنوان مطلب خود را حذف کرد!

علی خامنه‌ای ساعاتی پس از انتشار سخنان او روز سه شنبه، ضمن انتشار انتشار «اصلاحیه» توییت قبلی مبنی بر اینکه مذاکرات هسته ای خوب پیش می رود را حذف کرد.

توییتر خامنه‌ای جمله «اتمی به خوب پیش می رود» را حذف کرد؟

در توییت حذف شده آمده است: «در مذاکرات هم کار به گونه خوبی پیش می‌رود و هیات مذاکره‌کننده، رئیس‌جمهور، شورای عالی امنیت ملی و سایرین مطلع هستند، تصمیم بگیرند و جلو بروند.» وی افزود: «تیم مذاکره‌کننده ما تاکنون در برابر زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل مقاومت کرده‌اند. و ان‌شاءالله ادامه خواهد داشت.”

و در اصلاحیه جدید آمده است: خدا را شکر دیپلماسی کشوردر جهت خوبی حرکت می‌کند.

آنچه اکنون در دیپلماسی مطرح است، موضوع هسته ای است. تیم مذاکره کننده رئیس جمهور و شورای امنیت ملی در حال تصمیم گیری درباره راه پیش رو هستند. تیم مذاکره کننده ما تاکنون در برابر زیاده خواهی طرف مقابل مقاومت کرده و خواهد کرد.

 تسنیم پس از ویرایش توییت خامنه ای عنوان مطلب خود را حذف کرد!

سایت وابسته به سپاه پاسداران، تسنیم ، نیز عنوان مقاله وی را حذف و به «رهبر انقلاب: دیپلماسی کشور درجهت خوبی حرکت می‌کند» تغییر داده است.

خامنه‌ای چنین جمله ای را بیان نکرده و جمله منتشر شده در توییتر او مصداق دروغ و تحریف است!

پس از این توئیت، تعدادی از حساب‌های توئیتری نزدیک به سعید جلیلی، دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی نوشتند که خامنه‌ای چنین جمله ای را بیان نکرده و جمله منتشر شده در توییتر او «مصداق دروغ و تحریف است

در روزهای اخیر تعدادی از اعضای جبهه پایداری مجلس از جمله محمود نبویان و علی خضریان از مذاکرات وین انتقاد کرده و گفته اند که هرگونه توافق احتمالی عملا هیچ تفاوتی با توافق برجام ندارد. در ادامه برخی کانال های تلگرامی دلیل این انتقادات را اخراج حمیدرضا عسگری از نزدیکان جلیلی از روند مذاکرات عنوان کردند.