مرگ بر خامنه‌ای

سپاه پاسداران امام رضا استان خراسان از دستگیری عامل پخش شعارهای «مرگ بر خامنه‌ای، لعنت بر خمینی» توسط نیروهای خود خبر داد.

دیشب، یکشنبه ۱ اسفندماه، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی استان خراسان با صدور بیانیه ای از بازداشت مرد مسئول پخش فایل صوتی حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان جمهوری اسلامی در بازار رضا مشهد خبر داد.

در بیانیۀ سپاه آمده است که این فرد از عوامل سازمان مجاهدین خلق بوده و پس از اقدامات اطلاعاتی دقیق و پیچیده دستگیر شده است.

همچنین در بیانیۀ سپاه آمده است: «بنا بر مستندات کشف شده از محل اختفای نامبرده، این فرد در صدد انجام اقدامات ضد امنیتی و هنجارشکنانه دیگری نیز بود که در تور اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا گرفتار آمد».

این بیانیۀ اضافه کرد که برادر عامل بازداشت شده نیز از اعضای سازمان مجاهدین خلق بوده است و اینکه وی در عملیات مرصاد (فروغ جاویدان) کشته شده بود.

کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار ویدئویی از هک شدن سیستم صوتی بازار الرضا مشهد در شامگاه ۲۰ بهمن، شعارهایی مانند «مرگ بر خامنه‌ای، لعنت بر خمینی» از بلندگوهای بازار پخش می شد.

همزمان سازمان مجاهدین خلق با صدور بیانیه ای عملیات پخش شعارهای ضد حکومتی از بازار الرضا مشهد را کار (کانون‌های شورشی) اعلام کرد.