انتخابات
انگشت زدن در انتخابات ممنوع شد

انگشت زدن در انتخابات ممنوع شد، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران از ممنوعیت انگشت زدن در انتخابات خبر داد ، گفت: بیشترین آسیب و نگرانی مربوط به انتخاب شوراها و روستاها است.

انگشت زدن در انتخابات ممنوع شد

ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران از ممنوعیت انگشت زدن در انتخابات خبر داد

روز سه شنبه ، باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از علیرضا رئیسی ، گزارش داد کهاپلیکیشن حوزه‌یاب یا صندوق‌یاب ایجاد شد تا افراد بتوانند نزدیکترین حوزه را برای خود انتخاب کنند.

وی افزود: “ما خیلی نگران انتخابات ریاست جمهوری نیستیم. بیشترین آسیب و نگرانی ما انتخاب شوراها و روستاها است ، زیرا مردم در خانه جمع می شوند و چلوکباب می خورند و این دوره ها عامل خطر برای موج پنجم کرونا است. “

به گفته وی ، یک مرکز کرونا در وزارت بهداشت تاسیس شده است ، جایی که تمام اطلاعات مربوط به تست مثبت افراد در دسترس است و “آنها اطلاعات افراد مبتلا به کرونا را به فرمانداران ارائه می دهند تا با صندوق سیار از این افراد رای بگیرند.”

مجموع بیماران کرونا در کشور به دو میلیون و ۷۹۲ هزار و ۲۰۴ نفر رسید

در همین حال ، طبق آمار رسمی ، با مرگ 171 بیمار مبتلا به بیماری کرونا در ایران طی 24 ساعت گذشته ، تعداد کل مرگ های ناشی از این بیماری در کشور در روز سه شنبه به 80327 نفر رسیده است.

رسانه های داخل ایران به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت گزارش دادند شب گذشته 10،687 بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا در کشور شناسایی و 1600 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند.

بر این اساس ، تعداد کل بیماران کرونا در کشور به 2،792،204 نفر رسید.