انتقادات شدید علیه ابراهیم رئیسی در سیستان‌وبلوچستان
انتقادات شدید علیه ابراهیم رئیسی در سیستان‌وبلوچستان

انتقادات شدید علیه ابراهیم رئیسی در سیستان‌وبلوچستان؛ جماران فیلم هایی از جلسه معارفه استاندار جدید سیستان و بلوچستان را منتشر کرد که در آن حاضران انتقادات تندی را علیه ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی در حضور وزیر کشور مطرح کردند.

انتقادات شدید علیه ابراهیم رئیسی در سیستان‌وبلوچستان

این دیدار در تاریخ هفتم دی ماه برگزار شد اما جماران روز چهارشنبه ۲۸ دی گزارش داد که به تازگی اطلاعاتی از نامه های این دیدار به دست آورده است. رسانه های ایرانی پیش از این نیز گزارش های رسمی از این دیدار را منتشر کرده بودند.

فایل های ویدئویی منتشر شده توسط جماران نشان می دهد که مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان بلوچستان به شدت ابراهیم رئیسی را سرزنش کرده و گفته است کدر برابر آمریکا شاخ و شانه می‌کشید اما عرضه ندارید حق‌تان را از افغانستان بگیرید؟ با گفتار درمانی مشکلات حل نمی‌شود.

اما نتیجه‌اش را باید سر سفره مردم ببینیم

وی تصریح کرد: وزارت امور خارجه در پیگیری حقابه سیستان کمال بی عرضگی را به خرج داده و ایرانی که با آمریکا مقابله می کند باید بتواند حقوق خود را از افغانستان بگیرد.

این وکیل دادگستری در بخشی دیگر از اظهارات خود گفت: عجیب است که تورم و قیمت ها روز به روز در حال افزایش است و کسی توضیح منطقی ندارد.

به گفته این نماینده ولی فقیه، هر دولتی که روی کار آمد «به صورت هنرمندانه گزارش های زیبایی ارائه کرد»، «اما باید نتیجه را پای سفره مردم ببینیم».