امیررضا خادم: ابتدا امثال توماج صالحی را آزاد کنید، بعد به کریمی بگویید برگردد
امیررضا خادم: ابتدا امثال توماج صالحی را آزاد کنید، بعد به کریمی بگویید برگردد

امیر رضا خادم در واکنش به صحبت‌های آذری جهرمی نوشت: ابتدا امثال توماج صالحی را آزاد کنید، ممنوع الخروجی هنرمندان را بردارید بعد به کریمی بگویید برگردد.

امیر رضا خادم: ابتدا امثال توماج صالحی را آزاد کنید، بعد به کریمی بگویید برگردد

امیررضا خادم قهرمان اسبق کشتی ایران در واکنش به صحبت‌های آذری جهرمی سخنگوی دولت که گفته بود «ایرادی برای بازگشت علی کریمی به ایران نیست»، نوشت: ابتدا امثال توماج صالحی را آزاد کنید، ممنوع الخروجی هنرمندان را بردارید بعد به کریمی بگویید برگردد.

خادم در این پست اینستاگرامی خطاب به سخنگوی دولت جمهوری اسلامی ایران نوشت: اگر آقای کریمی با این همه حرف های مختلفی که زد واقعا مشکلی برای بازگشت به کشور نداشت، و قرار نیست با او برخوردی شود. پس چرا چهره‌هایی که سخنانی از لحاظ محتوایی به مراتب آرام‌تر و از لحاظ کمی، بسیار محدودتر از کریمی بیان کرده‌اند، با آن وضعیت بازداشت شده و در حبس به سر می‌برند؟

ممنوع الخروجی قهرمانان و هنرمندان

قهرمان سابق کشتی جهان به دولت جمهوری اسلامی: دولت با مشورت مسئولان ذیربط در قوه‌قضابیه، وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران شرایط آزادی افرادی چون تاج زاده، حسین رونقی، توماج صالحی و سایر بازداش‌شدگان را فراه کرده، و ممنوع الخروجی قهرمانان و هنرمندان را باطل کند و از همه مهمتر اینکه از این پس افراد دیگری را صرفاً به دلیل بیان اندیشه، نظر و نقد عملکرد یا دستگاه، یا حتی تفکرات حاکم، متهم به محاربه، فعالیت علیه نظام و… نکند