افشای سند بسيار محرمانه/ فروش اطلاعات به اسرائیل!
افشای سند بسيار محرمانه/ فروش اطلاعات به اسرائیل!

افشای سند بسيار محرمانه/ فروش اطلاعات به اسرائیل؛ بر اساس سند سری كه فاش شده توسط ایران اینترنشنال از نشست مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی با حضور علی خامنه‌ای، رحیم نوعی اقدم، از فرماندهان سپاه قدس، درباره «خسته» و «فرسوده شدن» نیروهای این نهاد و «فروش اطلاعات» توسط آنان به اسرائیل هشدار داده است.

افشای سند بسيار محرمانه/ فروش اطلاعات به اسرائیل!

بر اساس این سند که برای اولین بار در کانال تلگرامی «وقت آزادی» منتشر شد، یکی از اعضای ارشد سپاه قدس که برای مدتی فرمانده نیروهای ایرانی در سوریه بود، گفت: نیروی قدس در مرز مناطق اسرائیل و بلندی های جولان “با مشکلات زیادی روبرو هستند.”

وی از بمباران “بی‌وقفه” اسرائیل، ناتوانی در دسترسی سریع و تامین سریع نیروهای متحد ایران در این منطقه” و “مسائل ایدئولوژیک و مشکلات خانوادگی برای نیروهای ایرانی” یاد می کند.

نوعی اقدام افزوده «لو رفتن برنامه‌های عملیاتی و آماده‌سازی نیروهای اسرائیلی در تله‌های عملیاتی و کسب اطلاعات و کدهای عملیاتی خاص» قدرت نیروهای ایرانی را کاهش داده است.

لو رفتن طرح‌های عملياتی

فرمانده سپاه قدس از فروش اطلاعات نیروهای این سازمان به اسرائیل به دلیل اعتراضات مردمی در ایران و برای «کاهش فشار زندگی» و «خستگی» خبر داده بود.

وی بر اساس این سند گفت: پیشروی نیروهای اسرائیلی در پنج عملیات به ما نشان داد که موضوع نفوذ یا عدم همدلی و عدم تمایل نیروها به ماندن در مرزهای اسرائیل آنها را به شکل غیرقابل تصوری ساخته است.