سیسمونی قالیباف

وحید اشتری اعلام کرد که قوه قضائیه جمهوری اسلامی وی را به دلیل افشای سیسمونی قالیباف و اعضای خانواده خود در ترکیه به حبس و ممنوعیت فعالیت رسانه‌ای محکوم کرده است.

صبح امروز، پنجشنبه ۳۰ تیر، وحید اشتری، یکی از کاربران جناح اصولگرای “عدالت‌خواه” با انتشار توییتی در توییتر حکم دادگاه درباره پرونده خود را نشان داد.

در این حکم آمده است که آقای اشتری علاوه بر دو سال حبس تعزیری به دو سال ممنوعیت از هرگونه فعالیت رسانه‌ای یا مشابه آن در فضای مجازی و فضای حقیقی مانند روزنامه‌ها و سخنرانی، همچنین بستن تمامی صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی محکوم شده است.

آقای اشتری در توییت خود نوشت: «۲ سال حبس تعزیری و ممنوعیت از هرگونه فعالیت در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی، رسانه های مکتوب، سخنرانی و یا هر چیز دیگر بابت افشای خبر سیسمونی نوه قالیباف و خیریه آقای حسین طائب و مطالب مرتبط با هولدینگ یاس و …تمام».

وی اضافه کرد: «پرونده با اعلام جرم یک نهاد امنیتی تشکیل شد. بازپرس بدون گرفتن مستندات و دفاع آخر کیفرخواست صادر کرد. امروز متوجه شدم قاضی هم در همان روز برگزاری دادگاه رای را صادر کرده است. منطقا باید یک روز برای تایپ رای فاصله می‌گذاشتند که اینجور القا نشود رای قبل از دادگاه تایپ شده است».