افشاگری‌ سمیه میرشمسی
افشاگری‌ سمیه میرشمسی، درباره هتک حرمت و آزار جنسی او از سوی فرهاد اصلانی!

 افشاگری‌ سمیه میرشمسی؛ در روزهای اخیر، سمیه میرشمسی دستیار کارگردان در رشته توییتی به افشاگری درباره‌ی درخواست جنسی یک بازیگر مطرح سینما در پشت صحنه یک فیلم گفته است که با واکنش‌هایی روبرو شده است، از جمله انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان سينما. و میرشمسی در یادداشتی جدید از حمایت‌ها ابراز خوشحالی کرده است.

افشاگری‌ سمیه میرشمسی، درباره هتک حرمت و آزار جنسی او از سوی فرهاد اصلانی!

پس از افشاگری‌ سمیه میرشمسی، دستیار کارگردان، درباره هتک حرمت و آزار جنسی او از سوی، هیئت مدیره انجمن صنفی برنامه‌ریزان دستیاران کارگردان با صدور بیانیه ای از مردم خواست در مقابل آزار جنسی سکوت نکنند.

واکنش انجمن دستیاران کارگردان به افشاگری سمیه میرشمسی

این انجمن صنفی روز یکشنبه هفتم فروردین بدون اشاره مستقیم به آزار و اذیت، بیانیه ای را برای اعضای خود صادر کرد: در صورت مشاهده‌ کوچکترین هتک حرمت نسبت به خود و دیگر اعضای گروه، … مراتب را دقیق و بدون ممیزی گزارش کنید.

انجمن صنفی برنامه‌ریزان و دستیاران کارگردان همچنین تاکید کرد که اراده و قدرت اجرایی کافی برای ایجاد امنیت روانی، اقتصادی، شخصیتی و حفظ موجودیت برای نیروی کار در سینمای ایران را دارد.

سمیه میر شمسی پیش از این در توئیتی به آزار و اذیت جنسی و توهین و تحقیرش از سوی فرهاد اصلانی بازیگر مشهور سینما در حین فیلمبرداری یکی از فیلم‌هایهاتف علیمردانی اشاره کرده بود.