اعتراض شهروند در جشنواره حکومتی با نشان دادن تخم مرغ با شعارهای خیزش انقلابی
اعتراض شهروند در جشنواره حکومتی با نشان دادن تخم مرغ با شعارهای خیزش انقلابی

اعتراض شهروند در جشنواره حکومتی با نشان دادن تخم‌مرغ‌ با شعارهای خیزش انقلابی؛ یک شهروند در جشنواره حکومتی رنگ‌آمیزی تخم‌مرغ‌های نوروزی ۱۴۰۲، که در میدان هفت تیر تهران برگزار شده بود، تخم‌مرغ‌هایی را با شعارهای خیزش انقلابی مردم ایران و همچنین شعار «زن، زندگی، آزادی» نشان داد.

اعتراض شهروند در جشنواره حکومتی با نشان دادن تخم مرغ با شعارهای خیزش انقلابی

یک شهروند در جشنواره حکومتی رنگ‌آمیزی تخم‌مرغ‌های نوروزی ۱۴۰۲، که در میدان هفت تیر تهران برگزار شده بود، تخم‌مرغ‌هایی را با شعارهای خیزش انقلابی مردم ایران و همچنین شعار «زن، زندگی، آزادی» نشان داد.

اعتراضات شبانه

در شهر تهران چند منطقه، از جمله محله نازی‌آباد، شهرک باقری، شهرک اکباتان، نارمک و شهر پردیس، شامگاه پنج‌شنبه، شاهد سردادن شعارهای شبانه و ضد حکومتی جمعی از مردم بودند. معترضان با شعار “مرگ بر حکومت دختر‌کش”، “مرگ بر حکومت بچه‌کش” و “مرگ بر حکومت داعشی” به حملات با گاز به مدارس و دانش‌آموزان دختر اعتراض کردند.

منطقه شهرک باقری در منطقه ۲۲ تهران، یکی از مناطقی بود که شامگاه پنج‌شنبه شاهد شعارهای شبانه و ضد حکومتی جمعی از مردم معترض بود.

در طول اعتراضات در شهرک باقری، مردم معترض با سردادن شعارهایی چون “مرگ بر حکومت بچه‌کش”، “مرگ بر طالبان، چه ایرانی، چه افغان”، “مرگ بر خامنه‌ای قاتل”، به حملات با گاز به مدارس و دختران دانش‌آموز اعتراض کردند.

مردم معترض در شهرک باقری همچنین با سردادن شعارهایی چون “مرگ بر سپاهی”، “مرگ بر دیکتاتور”، “سید علی بی‌ریشه، خیزش تموم نمی‌شه” و “زن، زندگی، آزادی”، بر ادامه اعتراضات علیه جمهوری اسلامی تاکید کردند.