خواهرزاده خامنه‌ای
اظهارات تازه خواهرزاده خامنه‌ای: حکومت نگران افشاگری مادر او درباره رژیم است!

خواهرزاده رهبر جمهوری اسلامی ایران در پرونده دستگیری خواهرش، فریده مرادخانی، می‌گوید که مقامات به خانواده‌اش هشدار داده‌اند که «سر و صدا نکنند» زیرا به گفته او می‌ترسند مادرش “مطالبی را که می‌داند بیان کند”

اظهارات تازه خواهرزاده خامنه‌ای: حکومت نگران افشاگری مادر او درباره رژیم است!

محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی، فعال مدنی که روز ۲۳ دی ماه در نزدیکی منزلش در تهران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

آقای مرادخانی که مقیم پاریس است، در مصاحبه با صدای آمریکا، روز چهارشنبه ۱۳ بهمن به صدای آمریکا گفت: از نهاد اطلاعات سپاه تماس گرفتند و البته به صورت مشخص گفته‌اند که سر و صدای زیاد نکنید.

محمود مرادخانی می گوید: «می ترسند مادرم من هم صحبتی بکند و مطالبی که می‌داند را بیان کند که برای رژیم و برای شخص علی خامنه‌ای بسیار سخت خواهد شد.

خواهر علی خامنه‌ای از سال ۸۸ کلیه تماس‌هایش را با برادرش قطع کرده و مخالف جدی این رژیم شد

وی با تاکید بر اینکه مادرش از سال ۸۸ «کلیه تماس‌هایش را با برادرش “علی خامنه‌ای” قطع کرده و مخالف جدی این رژیم شد»، افزود که البته او «همیشه همراه پدرم» با جمهوری اسلامی مخالف بود.

علی مرادخانی كيست؟

علی مرادخانی معروف به «شیخ علی تهرانی» شهرت دارد، همسر بدری حسینی (خامنه ای) خواهر رهبر جمهوری اسلامی است. او ۹۵ ساله و از روحانیان مخالف جمهوری اسلامی است که در زمان جنگ ایران و عراق در بغداد زندگی می کرد و علیه جمهوری اسلامی موضع گیری علنی داشت. شیخ علی تهرانی در سال۱۳۷۴ به تهران بازگشت و به ۲۰ سال زندان محکوم شد، اما در سال ۸۴ از زندان آزاد شد و از آن زمان تاکنون هیچ اظهار نظری و فعالیت سیاسی نکرده است.