اسماعیل کوثری: مهاجرت فرزندان مسئولان برای پیشرفت کشور است
اسماعیل کوثری: مهاجرت فرزندان مسئولان برای پیشرفت کشور است

اسماعیل کوثری: مهاجرت فرزندان مسئولان برای پیشرفت کشور است؛ یک نماینده مجلس شورای اسلامی، انتشار گزارش‌هایی مبنی بر مهاجرت فرزند انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم به کانادا را جوسازی و بزرگنمایی خواند.

اسماعیل کوثری: مهاجرت فرزندان مسئولان برای پیشرفت کشور است

اسماعیل کوثری هدف از انتشار چنین اخباری را بدبین کردن مردم به نظام و مسئولان عنوان کرد و مدعی شد که مهاجرت فرزندان مسئولان برای «پیشرفت کشور» است.

به گفته وی «اینطور نیست که بگوییم هرکسی که به خارج از کشور مهاجرت می‌کند باید حتما آقازاده است» و «برخی الکی این قضیه را بزرگ می‌کنند و در واقع به دنبال بزرگنمایی هستند».

مهاجرت فرزندان مسئولان 

در حالی که این نماینده می گوید مهاجرت به اروپا و آمریکا برای کسب علم «اصلاً مشکلی» ندارد، این اصولگرایان قبلاً اغلب تحصیل و مهاجرت فرزندان خود را برای شکست دادن رقبای سیاسی خود را نکوهش می‌کردند.

اظهارات آقای کوثری پس از آن منتشر شد که خبر مهاجرت حمیدرضا رضا زاده فرزند انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ابراهیم رئیسی با بازخوردهای گسترده ای به ویژه در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

خانم خزعلی در واکنش به این انتقادات در توییتی خبر سفر فرزندش به کانادا را تایید کرد و گفت که این سفر موقت کاری به منظور توسعه و حمایت از گروه دانش بنیان مرتبط با “کامپیوتر” و پس از ” با تکمیل این پروژه در ماه های آینده، پسرش به ایران بازمی گردد.