اسماعیل خلیل زاده
اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال به "پولشویی" متهم شد

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال به “پولشویی” متهم شد، اسماعیل خلیل زاده ، رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال استقلال به اتهام “پولشویی و اخلال در نظام  تولید” محاکمه شد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال به “پولشویی” متهم شد

اسماعیل خلیل زاده ، رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال استقلال به اتهام “پولشویی و اخلال در نظام  تولید” محاکمه شد.

خبرگزاری مهر در گزارشی که روز دوشنبه ، ۱۳ اردیبهشت منتشر شد ، گفت كه اتهامات وارد شده علیه آقای خلیل زاده  مربوط به پرونده شركت ابریشم گیلان است.

براساس این گزارش ، “آقای خلیل زاده از اتهامات در دادگاه مطلع شد” ، اما به دلیل این‌که به کرونا مبتلا شد ، “وی با قرار وثیقه سنگین  تودیع آن، آزاد است”.

طی چند روز گذشته  خبرهایی درباره بازداشت  رئیس هيات مديره باشگاه استقلال منتشر شده بود اما روابط عمومی این باشگاه روز گذشته خبر دستگیری را تکذیب و اعلام کرد که اسماعیل خلیل زاده به کار خود در استقلال  باز می‌گردد. 

شرکت ابریشم گیلان

شرکت ابریشم گیلان که به تولید نخ ابریشم مشغول است ، 38 سال سابقه دارد و در سال 80 به بخش خصوصی واگذارشد. آقای خلیل زاده از سال 83 رئیس هیئت مدیره این شرکت در حال فعالیت است.

و مقامات قضایی قبلاً اظهار داشتند که برخی از زمین ها به طور غیرقانونی به شرکت منتقل شده اند و صاحبان فعلی شرکت از “اهلیت فنی و تخصصی و مالی” برخوردار نیستند.

و قوه قضاییه در فروردین سال جاری اعلام کرد که  قرارداد واگذاری این شرکت را فسخ کرده است.