فوتبال ايران
اخبار نگران‌کننده‌ای از تصمیمات فیفا و ای‌اف‌سی به گوش می‌رسد!

اخبار نگران‌کننده‌ای از تصمیمات فیفا و ای‌اف‌سی به گوش می‌رسد!

در پی حمله نیروهای امنیتی به بانوان طرفدار فوتبال در مشهد با اسپری فلفل؛ مهرداد سراجی، در توییتی نوشت: اخبار نگران کننده ای در خصوص تصمیمات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به گوش می رسد.

اخبار نگران‌کننده‌ای از تصمیمات فیفا و ای‌اف‌سی به گوش می‌رسد!

مهرداد سراجی، یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال در توییتی نوشت: اخبار نگران کننده ای در خصوص تصمیمات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به گوش می رسد. من قبلاً تاکید کرده بودم آن‌هایی که در وزارت ورزش برای فدراسیون فوتبال مسیری را طراحی کردند که اتفاقات تلخ مشهد در آن رخ دهد. امروز پاسخگوی تصمیمات خود باشند.

دیدار تیم های ایران و لبنان در مشهد برگزار شد و طبق روال گذشته موضوع ورود زنان به ورزشگاه حل نشده باقی ماند. برگزارکنندگان نیز به زنان بلیت فروختند اما در عمل به آنها اجازه ورود به ورزشگاه داده نشد و بسیاری از زنان پشت دروازه ورزشگاه رها شدند و حتی نیروی انتظامی با گاز اشک آور و اسپری فلفل مورد حمله قرار گرفت.

پس از این اتفاق گفته شد که بازرسان فیفا و ای‌اف‌سی از ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه خبر داده اند که می تواند تبعاتی برای فوتبال ایران داشته باشد.

حمله به بانوان طرفدار فوتبال در مشهد با اسپری فلفل!

روز نهم فروردین تعداد زیادی از بانوانی که به امید ورود به ورزشگاه اقدام به خرید بلیت این مسابقه کرده بودند، مقابل ورودی استادیوم ورزشگاه امام رضا مشهد تجمع کردند که مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفتند.