وریا غفوری
احضار وریا غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال به دلیل انتشار پست های اعتراضی

احضار وریا غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال به دلیل انتشار پست های اعتراضی؛ وریا غفوری کاپیتان فوتبال استقلال به دلیل انتشار پست های انتقادی در اینستاگرام به کمیته انضباطی دعوت شده است.

احضار وریا غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال

وریا غفوری ، کاپیتان تیم معروف و محبوب الاستقلال ، ديروز شنبه ۶ شهریورماه با دریافت احضاریه‌ای از سوی کمیته انضباطی این تیم فراخوانده شده است.

وریا غفوری به دلیل انتشار پست های انتقادی در اینستاگرام به کمیته انضباطی دعوت شده است.

نامه محرمانه رئیس کمیته انضباطی در باشگاه استقلال نشان می دهد که غفوری باید در برابر کمیته انضباطی باشگاه به دلیل “استوری: حرف‌هایی که در سال‌های اخیر مدام تکرار شده است” پاسخگو باشد.

دلیل احضار آقای غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال

دلیل احضار آقای غفوری ، حضور در کلاب هاوس و انتشار استوری، اعتراض به عدم پرداخت حقوق تیم تدارکاتچی استقلال بود.

کاپیتان محبوب تیم استقلال همیشه در در واکنش به مسائل گوناگون، مواضع انتقادی خود را در شبکه‌های مجازی منتشر کرده است ، به همین دلیل چندین بار به کمیته انضباطی احضار شد.

وریا غفوری باز هم به تیم ملی دعوت نشد

تیم ملی فوتبال ایران ۱۰ فروردین در چارچوب یک بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم ملی فوتبال سوریه است. دراگان اسکوچیچ ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، 24 بازیکن را برای حضور در این دیدار به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرد.

اما در لیست بازیکنان تیم ملی ایران نام وریا غفوری دوباره درج نشد. وریا غفوری ، کاپیتان و ومدافع راست تیم فوتبال استقلال ایران ، در سال های اخیر به عنوان مدافع راست ، بازیکن برجسته ای در صحنه فوتبال ایران بوده است.