آتوسا صباغ
آتوسا صباغ: رئيسى یکی دیگر از مهره های دست نشانده خامنه ای است

آتوسا صباغ فعال سیاسی در اتریش، و یکی از برجسته ترین مخالفان سیاسی در خارج از کشور، در یک مصاحبه اختصاصی با فارس نیوز24 در مورد آینده ایران در دوران ابراهیم رئیسی، و نقش مخالفان جمهوری اسلامی در خارج؛ برجسته ترین اظهارات او چيست؟

https://twitter.com/goodbadatusa/status/1405975225024585735?s=20

آینده ایران در دوره رئیسی  چیست؟

خانم آتوسا در پاسخ خود به سوال آینده ایران در دوره رئیسی چیست؟ گفت: آینده ایران و ایرانی در دوره رئیسی هم بهتر از قبل نخواهد بود برای هر روز یک رژیم اسلامی در ایران ماندگار شود بدتر شدن وضعیت ایران و ایرانی را در می خواهد داشت. حالا به هر کدام از مهره های خامنه ای که باشد.

آیا آمریکا پس از انتخاب رئیسی از مذاکرات برجام خارج می شود؟ ، و رئیسی چگونه با پرونده های خارجی به ویژه در مورد توافق هسته ای برخورد خواهد کرد؟

خانم آتوسا صباغ: من فکر میکنم با آوردن ابراهیم رئیسی باید قید هر نوع توافقی را زد.با پرونده ای که داره راه رو برای دولت های مدعی حقوق بشر بخصوص آمریکا می بنده.

اروپایی ها ترجیح میدهند که قبل از به دست گرفتن دولت توسط رئیسی توافقی سریعی رو انجام دهند یعنی در دور هفتم ،اگه مذاکرات ادامه داشته باشه. البته باید گفت رژیم اسلامی تا حالا هم به دنبال رفع تحریم هاش است تا احیای برجام چرا که برای ادامه ماجرا جویی هایی هسته ایی به منابع مالی نیاز دارد، اما سایر توافقات با روس ها و چینی ها کما کان ادامه خواهد داشت.

نقش مخالفان جمهوری اسلامی در خارج چیست؟

وى در پاسخ به سوال نقش مخالفان جمهوری اسلامی در خارج چیست؟ گفت: با توجه به این که این شخص یکی دیگر از مهره های دست نشانده خامنه ای است و یک جنایتکار بین المللی است با هوشیاری و عمل به موقع اپوزسیون خارج از کشور میشود رژیم اسلامی رو به انزوای بیشتر در جوامع بین المللی راند. که با استفاده از پرونده رئیسی؛ مدارک موجود: فیلم و آمار شرکت کننده ها در انتصابات و اعتراف دولت های خارجی به جنایتکار بودن رئیسی و در نهایت سقوط رژیم اسلامی را در پی خواهد داشت‌. اپوزسیون باید از این فرصت استفاده کند و نامشروع بودن رژیم و ثابت کند .