سیسمونی‌گیت
سیسمونی‌گیت؛ نمایندگان مجلس ایران خواهان برخورد با افشاگران شدند

سیسمونی‌ گیت؛ ده‌ها نماینده مجلس افشاگران اخباری مربوط به رئیس مجلس و خانواده او را «طراحان و مجریان تخریب قوه مقننه» خواندند

ده ها تن از نمایندگان مجلس ایران افشاگران اخباری مربوط به سیسمونی‌ گیت رئیس مجلس و خانواده او را «طراحان و مجریان تخریب قوه مقننه» خواندند و خواستار “شناسایی و برخورد با آنها” شدند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس روز شنبه دهم اردیبهشت بیانیه ای را با امضای ۲۳۳ نماینده قرائت کرد.

امضاکنندگان بیانیه ضمن حمله غیرمستقیم به «دولت و مجلس گذشته»،از وزارت اطلاعات و و سازمان اطلاعات سپاه، خواستار «شناسایی و برخورد با طراحان و مجریان تخریب قوه مقننه» شدند.

محمدباقر قالیباف، اخبار و شایعات اخیر را تخریب گسترده علیه خود و خانواده‌اش توصیف کرد

در این بیانیه «حجم تخریب و حمله» به نمایندگان مجلس یازدهم در چهار دهه پس از استقرار جمهوری اسلامی ایران «بی‌سابقه» و افشاگری اخیر رئیس مجلس ایران و خانواده‌اش «تخریب هدفمند» توصیف شده است.

بلافاصله پس از انتشار عکس های همسر، دختر و داماد آقای قالیباف در فرودگاه امام خمینی تهران همراه با «بار زیاد» حاوی وسایل نوزاد، خبرهای تایید نشده ای مبنی بر خرید دو آپارتمان به نام محمدرضا بحیرایی، داماد او همرسان شد

محمدباقر قالیباف در اولین واکنش رسمی خود به جلسه غیرعلنی روز شنبه مجلس، اخبار و شایعات اخیر را تخریب گسترده» علیه خود و خانواده‌اش توصیف کرد.